A valószínűségszámítás I tantárgy vizsgaeredményei.

Asztalos Kis Balázs  1
Benczik Attila  1
Bitter Gabriella  2
Bihari Zsuzsa  3
Czuper Edit  3
Dankó Péter  3
Dienes Zoltán  2^{∗}
Ember Krisztián  2
Fazekas Zoltán  1
Fülöp Gergely  4
Héver Timea  2
Iván Éva  3
Kizman Ágnes  3
Koi Bernadett  1
Komócsi Ágnes  4
Kun Éva  2
Lakatos Bernadette  1
Magyar Tünde  4
Mezei Tamás  3
Mikó Róbert  2
Molnár Gábor  1
Molnár Viola  3
Nádasi Dorottya  4
Nagy Mónika  2^{∗}
Nagy Zsuzsa  4
Nyerges Beáta  1
Pápai Renáta  2
Papp Andrea  4
Pelei Csaba  2
Pelles Annamária  2
Péter Nóra  4
Rab Krisztián  2
Sebestyén Hajnalka  2
Stuhl Izabella  4
Szalai Zoltán  4
Szilágyi Renáta Judit  1
Szilvási Krisztina  2
Szobota Ágnes  4
Szücs Gábor  1
Takács István  1
Tarr Levente  1
Tóth Krisztina  3
Turek Olivér  1

Veligdán Szilvia  3
Vida Zsuzsa  1
Zákány Anna  2

Major Péter

A ^{∗} azt jelenti, hogy az ott szereplő diák javítóvizsgán érte el az eredményt.