A valószínűségszámítás dolgozat eredménye

Békési Zita  nem  javított
Bóka Zsolt  nem  nem
Fábián Andrea  nem
Garai Krisztina  nem
Herka Erzsébet nem javított
Homoki István  igen
Juhász Anikó  igen
Kocsis Zsuzsanna  igen
László Anikó  nem
Magyar Tünde  igen
Mészáros Erzsébet  nem
Molnár Renáta nem javított
Nagy Anikó  igen
Nagy Gábor  igen
Nagy Mónika  igen
Nagyházi Melinda  igen
Oláh Erika  nem  nem
Pelei Csaba  nem  nem
Ragány Szilvia  igen
Sebestyén Hajnalka igen
Szilvási Krisztina  igen
Sztankó Patricia  igen
Tóth Viktória  igen
Wittner Ferenc  igen
Zsitnyár Judit  igen