A valószínűségszámítás I. vizsgaeredményei 2002–ben.

diákok:  jegy  időpont
Aradi Zsolt  1, elégtelen  augusztus 22.
Arató Endre  2, elégséges  augusztus 22.
Asztalos-Kiss Balázs  2, elégséges  május 29.
Bácskai Beáta  2, elégséges  augusztus 22.
Balázs József  3, közepes  június 10.
Balogh Gergely  4, jó  június 10.
Balogh Timea  5, jeles  június 17.
Béres Ildikó  3, közepes  május 29.
Buglyó Norbert Tamás  1, elégtelen  augusztus 22.
Csaba Anikó  5, jeles  június 10.
Csatári Nóra  3, közepes  május 29.
Cserepes Mária  4, jó  június 10.
Dorogi Edina  4, jó  május 29.
Fazekas Zoltán  2, elégséges  június 17.
Fehér Anita  2, elégséges  augusztus 22.
Fodor Péter  2, elégséges  június 17.
Flórizs Fruzsina  3, közepes  június 17.
Fúró Atilla  3, közepes  június 17.
Fuszkó Ivett  5, jeles  június 17.
Gombos Gábor  2, elégséges  augusztus 22.
Gorzsás József  2, elégséges  augusztus 22.
Gulyás Adrien  1, elégtelen  augusztus 22.
Gyenge János  4, jó  május 29.
Györfi Viktor  3, közepes  május 29.
Hubert Balázs  1, elégtelen  augusztus 22.
Jámbor Tamás  3, közepes  június 17.
Józsa Beáta  3 közepes  augusztus 22.
Kenderessy Tibor  3, közepes,  május 22.
Kerékgyártó Tamás  2, elégséges  augusztus 22.
Keresztes György  3, közepes  június 17.
Kereszturi László  2, elégséges  május 15.
Koi Bernadett  3, közepes  június 17.
Kovács Szilvia  1, elégtelen?  augusztus 22.
Kuin Nagy Nóra  4, jó  június 17.
Kulcsár Edit  4, jó  június 17.
Kurunczi Gábor  5, jeles  június 17.
Lukács Erika  2, elégséges  május 29.
Mádi Anikó  2, elégséges  június 17.
Makra Tamás Ferenc  3, közepes  június 17.
Márkus Szilárd  3, közepes  május 29.
Máthé Gabriella  3, közepes  június 17.

Medve Diána  4, jó  május 29.
Nészáros Fruzsina  5, jeles  június 10.
Molnár Gábor  3 közepes  augusztus 22.
Nemes Anikó  3, közepes  június 17.
Németh Anita  3, közepes  június 17.
Nyerges Beáta  2, elégséges  június 17.
Ottmár Ilona  2, elégséges  június 17.
Ölbei Kinga  3, közepes  június 17.
Pálfi Anita Katalin  3, közepes  május 29.
Peleskey Eleneóra  2, elégséges  május 29.
Rigó Zsuzsanna  4, jó  május 29.
Romász Beáta  3, közepes  június 10.
Rostás Zoltán  2, elégséges  június 17.
Somogyi Gábor  5, jeles  június 10.
Suta Judit  4, jó  június 17.
Szabó Attila  3, közepes  június 17.
Szováti Annamária  3, közepes  augusztus 22.
Tukacs Edit  4, jó  május 15.
Tarr Levente  3, közepes  június 17.
Tokajev Andrej  5, jeles  június 10.
Tanka Irén  3, közepes  május 29.
Tóth Annamária  4, jó  június 17.
Tóth Gábor  2, elégséges  május 15.
Tóth Beatrix  3, közepes  június 10.
Urr Beáta  5, jeles  május 29.
Varga Adrienn  2, elégséges  május 22.
Varga Kornélia  2, elégséges  augusztus 22.
Varga Lajos  3, közepes  május 15.

Megjegyzés:

Kovács Szilvia esetében a kérdőjel az elégtelen mellett a következőt jelenti: A megírt dolgozata egyes. Általában a dolgozatírás után a dolgozatot megbeszéltem a diákkal, és előfordult, hogy ennek hatására tekintettem el a buktatástól. Kovács Szilvia esetében erre a diák önhibáján kívül erre nem volt mód. Augusztus 23-ra beszéltük meg ezt a találkozást, de előxő nap délután (vétlenül) közlekedési balesetet szenvedett, és ezért nem tudott jönni.