A valószínűségszámítás II. vizsgaeredményei a 2002–2003 tanév első félévében.

diákok:  jegy  időpont
Bóka Zsolt  2, elégséges  január 28.

Czigler Dezső helyzete speciális. Abban egyeztünk meg, hogy a következő félévben beszámol az anyagból.

Csaba Anikó  4, jó  január 21.
Darvas Gábor  2, elégséges  január 21.
Dienes Zoltán  3, közepes  január 21.
Éliás Anikó  3, közepes  január 28.
Fábián Andrea  3, közepes  december 17.
Fazekas Zoltán  3, közepes  január 7.–14.
Fuszkó Ivett  3, közepes  január 21.
Garai Krisztina  2, elégséges  január 14.
Gombos Gábor  2, elégséges  január 21.
Gulyás Adrienn  3, közepes  január 28.
Gyenge János  2, elégséges  január 28.
Hadházi István  2, elégséges  január 21.
Homoki István  2, elégséges  január 14.
Kis–Tóth Attila  3, közepes  január 21.
Kovács Krisztián  3, közepes  január 7.
Kovács Mariann  2, elégséges  január 28.
Kurunczi Gábor  3, közepes  január 14.
Lukács Attila  2, elégséges  január 28.
Major Imre  4, jó  január 28.
Makra Szilárd  2, elégséges  január 28.
Melkó Ervin  2, elégséges  január 28.
Mészáros Fruzsina  5, jeles  január 21.
Milbik Erzsébet  2, elégséges  január 21.
Miló Viktor  2, elégséges  január 21.
Nádasi Dorottya  5, jeles  január 21.
Nagy Erzsébet Bernadette  2, elégséges  január 14.
Nagy Mónika  2, elégséges  január 28.
Németh Anita  3, közepes  január 21.
Nyerges Beáta  2, elégséges  december 17.
Oláh Erika  2, elégséges  január 21.
Orosz Erzsébet  2, elégséges  január 28.
Ottmár Ilona  3, közepes  január 21.
Ölbei Kinga  3, közepes  január 21.
Pelei Csaba  3, közepes  január 21.
Peleskey Eleonóra  3, közepes  január 28.
Rigó Zsuzsanna  3, közepes  január 28.

Szabó Attila  2, elégséges  január 28.
Szuetta Judit  2, elégséges  január 14.
Tarr Levente  3, közepes  január 7.
Tóth Krisztina  3, közepes  január 14.
Varga Adrienn  3, közepes  január 14.
Veligdán Szilvia  3, közepes  január 14.
Wittner Ferenc  2, elégséges  január 14.
Zákány Irma, Ildikó  3, közepes  január 14.

Major Péter