A két megírt dolgozat eredménye alapján

a gyakorlaton való részvételt igazoló és a vizsgára feljogosító aláírást megszerezte

Bordi István Boros László Csipkés László Ferenczik Zoltán Havasi Balázs Illés József Jágó Jácint Kiss Róbert Lászlók Zsolt Lázár Gábor Mezei Tamás Molnár Adrienn Molnár Zoltán Nagy András Paper Andrea Szalontai Gábor Tordai Jácint Ujjobbágy Attila Virág Gabriella.

Nem szerezte meg:

Böszörményi Zsolt Fogas János Hennel Zoltán Pelejtei Gergely Vágner József Zádor István.