A valószínűségszámítás dolgozat eredménye

Megszerezte-e a vizsgajogot ezzel a dolgozattal?

diákok:

Ádám Zsolt  igen
Aradi Bernadett igen
Balázs Éva  igen
Barna Timea  igen
Bócsi Judit  nem
Bodnár Nelli  igen
Dobány Máté  igen
Fista Norbert  igen
Flaskár Andrea  nem (a javító dolgozat alapján)
Jenei Tamás  igen
Juhász Mónika  igen
Karakas Éva  nem
Kész Timea nem később javított
Kiss Annamária nem
Kovács György nem  később javított
Kovács Viktor  nem
Kövér Ildikó  nem
Léstár Adrienn nem később javított
Lippai Zsolt  igen
Mályi Nikoletta nem  később javított
Mezei Anita  igen
Mizsei Zsolt nem később javított
Nagy Beáta  igen
Németh Ildikó  nem
Péter Antal  nem
Pósa Csenge  nem
Sikolya Kinga  igen
Szilágyi Renáta nem
Szokol Patricia  igen
Szoó Tibor  igen
Tóth Andrea  nem
Tóth Eszter  nem
Tóth Veronika nem később javított
Tóth Zoltán  igen
Weinémer Andrea igen