A március 17.-i valószínűségszámítás dolgozat eredménye

1.  2.  3.  4.  5.  6.

diákok:

Balázs István  9  9  6  9  6  5  50
Dékány Tamás  6  9  9  9  9  5  47
Dudás János  7  9  9  9  9  5  48
Gyenizse Gergő  7  6  9  9  6  2  39
Gyöngyösi Zsolt  2  6  9  9  9  2  37
Szakács Nóra  8  6  8  8  9  0  39
Szalánczi Szabolcs  0  6  9  9  0  3  27

A két dolgozatnak a többi csoportvezetővel együtt megállapított kiértékelése: 42 ponttól 2 (elégséges) 55 ponttól 3 (közepes) 72 ponttól 4 (jó) 85 ponttól 5 (jeles)

Ennek alapján az összpontszám és a gyakorlati jegy: diákok:

Balázs István  94 pont  5, jeles
Dékány Tamás  91 pont  5, jeles
Dudás János  73 pont  4, jó
Gyenizse Gergő  85 pont  5, jeles
Gyöngyösi Zsolt  82 pont  4, jó
Szakács Nóra  76 pont  4, jó
Szalánczi Szabolcs  34 pont  1, javítandó